(JUNIORI) Kup natjecanje grada Velika Gorica, kolo 2

(JUNIORI) Kup natjecanje grada Velika Gorica, kolo 2

Raspored odigravanja drugog kola kupa natjecanja grada Velika Gorica

DatumUtakmicaVrijemeKolo
2018-08-29 18:00:0029/08/2018 Gradiči - Donja Zelina 18:00:0018:00Kolo 2
2018-08-29 18:00:0029/08/2018 HNK Gorica VM - Polet 18:00:0018:00Kolo 2
2018-08-29 18:00:0029/08/2018 Dinamo Hidrel - Turopoljac 18:00:0018:00Kolo 2
2018-08-29 18:30:0029/08/2018 HNK Gorica - Mladost 18:30:0018:30Kolo 2
2018-08-29 19:00:0029/08/2018 Meštrica - Mraclin 19:00:0019:00Kolo 2
2018-09-01 11:00:0001/09/2018 Croatia - Polet 11:00:0011:00Kolo 2
2018-09-01 17:30:0001/09/2018 Sutla - Kupinec 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-01 17:30:0001/09/2018 Klas - Dinamo(J) 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-01 17:30:0001/09/2018 Lukavec - Strmec 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-01 17:30:0001/09/2018 Vatrogasac - Mladost 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-02 17:30:0002/09/2018 Top - Stupnik 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-02 17:30:0002/09/2018 Rugvica SAVA 1976 - Polet 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-02 17:30:0002/09/2018 Zrinski - Sloga 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-02 17:30:0002/09/2018 Rakovec - Vatrogasac 17:30:0017:30Kolo 2
2018-09-02 17:30:0002/09/2018 Laduč - Lomnica 17:30:0017:30Kolo 2
2018-10-08 16:00:0008/10/2018 Lomnica - Klas 16:00:0016:00Kolo 2
2018-10-08 16:00:0008/10/2018 Dinamo Hidrel - Turopoljac 16:00:0016:00Kolo 2
2018-10-25 20:00:0025/10/2018 Rugvica Sava - Brcko 20:00:0020:00Kolo 2
2018-11-11 10:00:0011/11/2018 Kurilovec - Gorica 03 10:00:0010:00Kolo 2
2019-05-01 18:00:0001/05/2019 Turopoljac - Dinamo Hidrel 18:00:0018:00Kolo 2
2019-05-01 18:00:0001/05/2019 Lomnica - Mladost 18:00:0018:00Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Samobor - Vatrogasac 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Rakov Potok - Dinamo(J) 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Rakovec - Top 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Turopoljac - Stupnik 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Sloga - Naftaš Ivanić 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Klas - Rugvica Sava 1976 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Lomnica - Polet 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-04 17:30:0004/09/2019 Strmec - Sutla-Laduč 17:30:0017:30Kolo 2
2019-09-07 10:00:0007/09/2019 HNK Gorica VM - Mraclin 10:00:0010:00Kolo 2
2019-09-07 10:00:0007/09/2019 Lomnica - Turopoljac 10:00:0010:00Kolo 2
2019-09-07 10:00:0007/09/2019 Gradići - Kurilovec 2 10:00:0010:00Kolo 2
2019-09-07 10:00:0007/09/2019 Buna - Kurilovec 10:00:0010:00Kolo 2
2019-09-07 10:30:0007/09/2019 Klas - Vatrogasac 10:30:0010:30Kolo 2
2019-09-07 11:00:0007/09/2019 Gradići - Mraclin 11:00:0011:00Kolo 2
2019-09-07 11:00:0007/09/2019 HNK Gorica VM - Turopoljac 11:00:0011:00Kolo 2
2019-09-07 11:00:0007/09/2019 Vatrogasac - Kurilovec 2 11:00:0011:00Kolo 2
2019-09-07 11:00:0007/09/2019 Buna - Kurilovec 11:00:0011:00Kolo 2
2019-09-07 11:00:0007/09/2019 Kloštar - Lukavec 11:00:0011:00Kolo 2
2019-09-08 10:00:0008/09/2019 Naftaš Ivanić - Gradići 10:00:0010:00Kolo 2
2019-09-08 11:00:0008/09/2019 Ostrna - Strmec 11:00:0011:00Kolo 2
2019-09-08 16:00:0008/09/2019 Vrbovec - Polet 16:00:0016:00Kolo 2
2019-09-14 10:00:0014/09/2019 Sloga - Mraclin 10:00:0010:00Kolo 2
2019-09-14 14:00:0014/09/2019 Lomnica - Posavec 14:00:0014:00Kolo 2
2019-09-14 15:00:0014/09/2019 Kupa - Turopoljac 15:00:0015:00Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Mraclin - Samobor 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Lomnica - Stupnik 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Rakov Potok - Klas 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Sveta Nedelja - Rakovec 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Vinogradar - Turopoljac 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Dinamo(J) - Strmec 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Naftaš Ivanić - Ban Jelačić 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Sloga - Polet 17:30:0017:30Kolo 2
2020-08-26 17:30:0026/08/2020 Vatrogasac - Top 17:30:0017:30Kolo 2
2020-09-02 15:30:0002/09/2020 Dugo Selo - Gradići 15:30:0015:30Kolo 2
2020-09-02 15:30:0002/09/2020 Ostrna - Lomnica 15:30:0015:30Kolo 2
2020-09-02 18:00:0002/09/2020 Lomnica - Dinamo Hidrel 18:00:0018:00Kolo 2
2020-09-02 18:00:0002/09/2020 HNK Gorica - Buna 18:00:0018:00Kolo 2
2020-09-02 18:00:0002/09/2020 Polet - Mraclin 18:00:0018:00Kolo 2
2020-09-02 18:00:0002/09/2020 Posavec - Klas 18:00:0018:00Kolo 2
2020-09-03 15:30:0003/09/2020 Kloštar - Dinamo Hidrel 15:30:0015:30Kolo 2
2020-09-03 15:30:0003/09/2020 Kupa - Mraclin 15:30:0015:30Kolo 2
2020-09-05 11:00:0005/09/2020 Lomnica - Buna 11:00:0011:00Kolo 2
2020-09-05 11:00:0005/09/2020 Vatrogasac - Turopoljac 11:00:0011:00Kolo 2
2020-09-05 11:00:0005/09/2020 Polet - Mraclin 11:00:0011:00Kolo 2
2020-09-06 13:30:0006/09/2020 HNK Gorica I - Dinamo Hidrel 13:30:0013:30Kolo 2
2020-09-16 19:30:0016/09/2020 HNK Gorica I - Turopoljac 19:30:0019:30Kolo 2